Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Tatoeage
Er komt een homo een tatoeagezaak binnen.Homo: "Meneer ik wil ne mooie rode tractor op mijne lul laten tatoeëren."
Man: "Dan kunde toch beter een mooie rode ferrari op uwe lul tatoeëren?"
Homo: "Allé, ge denkt toch zeker niet dat ik met zo'n dure auto door de stront ga rijden?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Moderne Voorlichting (7.4/10)
"Papa? Zeg me eens, hoe ik ben ontstaan?""Wel goed mijn kind, het moest er eens van komen, en waarom niet vandaag, luister goed!
Papa en mama zijn elkaar tegen...
Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Geroosterde boterhammen (7.41/10)
Een vader en moeder vinden dat de piemel van hun 8-jarig zoontje nogal aan de kleine kant blijft en besluiten met Jantje naar de dokter te gaan. Ze leggen hun vraag uit aan de dokter, waarop de dokte...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Papegaai in de badkamer (6.07/10)
Wegens plaatsgebrek in hun nieuwe appartementje heeft een koppel de papegaaiekooi in de badkamer geplaats. 's Morgens als meneer opstaat en zich gaat scheren begint de papegaai: Ge zult u scheren ge z...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
