Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Antwaarpse blondjes
Twie blondjes zitten on den toeg in een cafééken oep den dijk .Zee tie ien: "'k zeng zjust wer men raaiexoam gon doeng."
"Allee", vroagt d'aander: "en, oe was't?"
Nie goe, zenne", zee ze, "k zen weer geboasd!
Ik koom wer on da rongd pungt, en der stod em bord me daartig oep, dus 'k raaie kik daartig kier rongd da rongd pungt."
"Ai", zee d'aander, " en verkierd geteld, of wa?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het goedkope hondje (7.42/10)
Een dom blondje koopt op de markt een hondje voor nen halven euro. Niks teveel zou je zeggen, maar thuis gekomen zet ze het hondje in de woonkamer op de grond en bekijkt het nog eens goed. Ze merkt da...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
2 blondjes hebben ruzie (6.77/10)
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pf...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Kies maar een schaapje! (7.14/10)
Een dom blondje loopt op de Veluwe en ziet daar een herder met zijn schaapjes lopen. "Oh wat leuk" zegt het domme blondje tegen de herder, "ik wil ook zo'n lief schaapje hebben!"Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
