Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De Nieuwe Barbie
Al gehoord van die nieuwe zwarte barbie?- Ze wordt geleverd met 10 kinderen, aids en een werkloosheidsuitkering
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Iedereen racist ! (7.95/10)
Mohammed gaat naar zijn baas en zegt hem : "Ikke nie meer werk voor u. Iedereen hier racist.""Wat ? Wat vertel je nu ? Misschien een of twee, maar toch niet allemaal."
Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Gevecht met de alligator (7.96/10)
Een Texaanse multimiljonair wordt 50 jaar en hij besluit een heel groot feest te geven en nodigt de hele buurt uit in zijn luxe achtertuin, met zwembad en al. Ook Leroy, de enige neger in de buurt, wo...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Trotse vaders (7.47/10)
In een Brussels ziekenhuis zitten een Belg, een Nederlander en een Keniaan in de wachtzaal te wachten op nieuws van de gynaecoloog. Die komt binnen en zegt: Proficiat! “U bent alledrie vader van een z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
