Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Anorexia-patiënte
Zegt de begeleidster tegen de patiënte :"Komaan, wees even flink. Als je deze lepel soep opeet krijg je als beloning een dessertje !"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De postbode zijn rondes (6.96/10)
Al twintig jaar lang komt de postbode tijdens zijn ronde bij de familie Peeters een kopje koffie drinken. Op een dag belt hij aan, maar er komt niemand opendoen. De buurman, die in de tuin aan het wer...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
De FBI (7.17/10)
Op een zekere dag gaat de telefoon bij het FBI hoofdkwartier."Hallo?, ik bel om mijn buurman aan te geven. Hij verstopt cocaïne en andere drugs in zijn brandhout."
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Klassieke muziek is wel zwaar (6.93/10)
Mijnheer Janssen vindt zijn gebrekkige kennis van klassieke muziek een behoorlijk gemis. Hij besluit, in een desperate poging om iets van zijn culturele achterstand in te lopen, naar een uitvoering va...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
