Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zelfmoord
Hoe noemde de commisaris van mechelen de turk met 15 schoten in zijn lichaam?- Het zieligste en ergste geval van zelfmoord dat hij ooit had gezien
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Enorme gasontploffing (7.61/10)
Er staat in Brussel een appartementsgebouw met 3 verdiepingen.Op het gelijkvloers woont een Turks gezin met 9 kinderen.
Op de eerste verdieping woont een Belg alleen.
...
Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Bijna gemist (7.93/10)
Een vrachtwagenchauffeur maakt er een gewoonte van om zoveel mogelijk liftende mannen met een getinte huidskleur aan te rijden. Als hij er een ziet staan, zwenkt hij op het laatste moment de berm in e...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Hollandse gierigheid (7.64/10)
Nadat hij in Parijs zeer uitgebreid heeft gegeten vraagt een Hollander naar de rekening. De kelner presenteert hem het briefje waarop de eindsom van 199 Franse francs genoteerd staat. De Hollander leg...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
