Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zelfmoord
Hoe noemde de commisaris van mechelen de turk met 15 schoten in zijn lichaam?- Het zieligste en ergste geval van zelfmoord dat hij ooit had gezien
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik was het niet (6.51/10)
Nen Belg en nen Hollander lopen door het woud.Plots komen ze een leeuw tegen, de Belg neemt een stok en gooit deze naar de leeuw. Deze komt woedend op hen afgelopen.
De Belg kru...
Mop verder lezen (Je hebt 54% gelezen)
Trotse vaders (7.47/10)
In een Brussels ziekenhuis zitten een Belg, een Nederlander en een Keniaan in de wachtzaal te wachten op nieuws van de gynaecoloog. Die komt binnen en zegt: Proficiat! “U bent alledrie vader van een z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Marokkaanse geboorte (7.23/10)
Er loopt een marokkaans koppel over de meir, waarvan de vrouw hoogzwanger is van nen tweeling. Op nen bepaalde moment voelt ze weeën opkomen en zegt ze tegen hare man da haar water is gebroken en da z...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)