Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zeeman
De zeeman stond juist op het punt voor een lange tijd naar zee te trekken.Anne:
"-Pierre, vergeet me niet, al ben je duizenden en duizenden kilometers van mij verwijderd. Je moet altijd van me blijven houden."
Pierre:
"-Zeker, schatje, hoe verder ik van jou verwijderd ben, hou liever ik je zie."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een leuke auto (6.86/10)
2 grootgrondbezitters waren aan het pochen over hun domein .."Als ik 's morgens vertrek met de auto ben ik maar tegen de namiddag terug bij mijn voordeur", zegt de ene.
De a...
Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
De 3 dorstige vampieren (6.89/10)
Er zitten 3 vampieren op een dak wat bij te praten. Plotseling zegt de eerste: "Ik heb dorst!" waarna hij rechtspringt en wegfladdert... 2 uur later komt hij terug, met heel zijn mond onder ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Bedankt voor de pinda's! (7.2/10)
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Beda...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
