Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zeeman
De zeeman stond juist op het punt voor een lange tijd naar zee te trekken.Anne:
"-Pierre, vergeet me niet, al ben je duizenden en duizenden kilometers van mij verwijderd. Je moet altijd van me blijven houden."
Pierre:
"-Zeker, schatje, hoe verder ik van jou verwijderd ben, hou liever ik je zie."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een aparte koe (7.28/10)
Een Hollandse boer wil graag een Belgische koe bij zijn veestapel. Hiervoor gaat hij naar de veemarkt in Sint Truiden. Hij loopt langs de dieren en vraagt de prijzen, Euro 1000 , 1200 enz. Komt hij pl...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Verkeerde opvoeding (7.71/10)
Op een dag zitten een vader en zijn vijftienjarige zoon in de bus. De zoon krijgt een uitdagende roodharige in het oog en roept: "He pop, wat heb jijlekkere tieten!"
De vader...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Bedankt voor de pinda's! (7.2/10)
Peter bezoekt samen met zijn maat Henk zijn oude moeder. Terwijl Peter gezellig met zijn moeder praat, eet Henk de pinda's op die op de tafel liggen. Als ze samen weer weg gaan, roept Henk: "Beda...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
