Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
intrekken
V) waarom moogt ge ne vuilbak geen 2 dagen buiten laten staanA) anders gaat er een marokaan in wonen
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hollander in een wapenwinkel (6.52/10)
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!&...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Turk in de Mercedes 500 SL (7.81/10)
Ne rijken Turk koopt een Mercedes 500 SL en rijdt ermee over de autostrade. Op een gegeven moment krijgt hij ne platten band. Hij zet de auto aan de kant en begint de band te verwisselen.Mop verder lezen (Je hebt 37% gelezen)
3 Problemen der Marokkanen (7.8/10)
Een Antilliaan gaat naar de disco met een T-shirt aan waar op staat: "Marokkanen hebben 3 problemen!!!" Een Marokkaan komt op hem af en vraagt hem: hé wat is dat voor een flauwekul? De Antil...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
