Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
intrekken
V) waarom moogt ge ne vuilbak geen 2 dagen buiten laten staanA) anders gaat er een marokaan in wonen
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Rassendiscriminatie? (7.94/10)
Groep drie komt terug in de klas na het speelkwartier. De juffrouw vraagt aan Marietje:" Wat heb jij gedaan in de pauze?" "Ik heb in de zandbak gespeeld, juf." "Heel goed Mari...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Vliegende turk (7.06/10)
Een turk, nen Belg en nen Amerikaan staat op de eifeltoren. Zegt dien amerikaan tegen de turk: "Wedden dat ik naar beneden spring?" Diene turk vrij ongelovig, "Jah zeker en ik ben sto...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Buschauffeur in Brussel (6.37/10)
In Brussel rijd den Jul rond met den bus.Elke morgen vervoert hij blanken en zwarten met zijnen bus. Iedere morgen weer beginnen de blanken en zwarten en ferme rel.
Op een dag is den J...
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
