Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Scheren

Een man komt een kapperszaak binnen voor een scheerbeurt. Terwijl de kapper hem inzeept, begint hij te oreren over een probleem dat hij heeft met het scheren van zijn kaaklijn.
"Ik heb precies wat u nodig heeft", zegt de kapper, en hij pakt een kleine houten bal uit een laatje. "Doe deze tussen je kaak en je kiezen." De klant doet de bal in z'n mond en de kapper gaat door met z'n werk. Hij scheert de man zo glad als hij nog nooit geweest is. Na een paar halen met het scheermes vraagt de klant mompelend, met de bal nog steeds in z'n mond: "En wat als ik 'm doorslik?'"
"Geen probleem, gewoon morgen terugbrengen, net zoals iedereen doet..."




Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Rechtzaak (7.19/10)

Een aanklager vroeg aan zijn eerste getuige, een oude vrouw, om te gaan
staan. Hij wendde zich tot haar en vroeg: "Mevrouw Bakker kent u mij?"
Ze antwoordde: "Ja zeker, k...

Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)


Brossen van school (6.53/10)

Een kleine jongen brost twee dagen van school. Wanneer hij terugkomt, geeft hij een briefje aan de juffrouw, waarop staat:
'Frans kon niet komen omdat hij zijn arm gebroken had.'
De juff...

Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)


Muggen doodgeslagen (6.99/10)

Jantje zegt tegen zijn vriend: "Ik heb vannacht zes muggen doodgeslagen. Drie mannetjes en drie vrouwtjes."
Jantjes vriend vraagt: "Hoe weet je dat het drie mannetjes en drie vr...

Mop verder lezen (Je hebt 64% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: Vittelleke
Datum: 22-08-2022
Maal bekeken: 10283
Aantal stemmen: 49
Gemiddelde score: 5.65

13
0
2
1
4
1
7
12
7
2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2025 - Website door Pandafish