Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Marokkaanse kalender
Hoe noemt men een Marokkaanse kalender ?Een almakak !
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Gestrand op een eiland (7.99/10)
Een Belg en een Nederlander zitten samen gezellig op nen boot, doch door een onverwachtse stormbui en het verlies van controle over de boot gebeurt het onvermijdelijke (wat wilt ge nu met een Nederlan...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
Welke ziekte had ik? (7.05/10)
Een Marokkaan komt binnen bij de dokter en klaagt over uitslag en jeuk. De dokter bekijkt hem aandachtig en vraagt wat het probleem is. De marokkaan klaagt over slecht slapen, slecht eten, moeilijke ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Stokslagen (8.01/10)
Een Duitser, Nederlander en Belg worden in Saoedi Arabië gepakt omdat ze alcohol gedronken hadden, wat streng verboden is. De Sultan laat ze voorkomen en vertelt ze: "Voor het gebruik van alcohol...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
