Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Blijf jij maar na!
Wie heeft er iets speciaals, vraagt de juf in de klas."Ik heb een cavia", zegt Suzy .
"Ik heb een poes", zegt Mieke.
Jantje steekt ook zijn vinger op: "Ik heb er een van veertig centimeter."
Streng zegt de juf: "Blijf jij straks maar na."
Zegt Jantje: ".... dat dacht ik wel, hete brok!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De Zwitserse berenlul (6.09/10)
Een fors geschapen kerel loopt de kroeg binnen en bestelt een bier. Met een enorm hoge stem wordt de bestelling gedaan. Na een aantal biertjes verder komt de uitbater bij hem en zegt: "zou je nie...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
50 jaar geleden... (7.76/10)
Een oud bejaard koppel ging als weekenduitstap naar de plaats waar ze elkaar het eerst ontmoet hadden. Terwijl ze in het café zitten zegt de oude man: "Herinner je nog Marie, de eerste keer, toen...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
Homo's overtroeven (6.56/10)
Drie homo's zitten in de sauna en plotseling rinkelt er iets. En de eerste homo haalt een gsm uit zijn gat en begint te bellen; Dan rinkelt er weer iets en de tweede homo haalt ook een gsm uit zijn ga...Mop verder lezen (Je hebt 35% gelezen)
