Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Ik kom uit Connecticut
Er zitten een man en een vrouw in een vliegtuig,Vraagt de vrouw aan de man: 'Waar komt u vandaan?'
De man: 'Ik kom uit Conneticut, en u?'
Zegt de Vrouw: Ik kom uit Maastricht, LUL!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
In de trein (7.59/10)
In de trein zit een man tegenover een mooie jongedame met een piepklein mini-jurkje aan. Opeens gaat zij verzitten en ziet hij dat ze geen broekje aan heeft. Zij ziet dat en zegt: "Kijk je naar m...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Vibra-tor (7.9/10)
De juffrouw voor de klas zegt tegen de kinderen: 'Vandaag gaan we het over een bepaald soort dieren hebben, en wel over torren. Wie kan mij een tor noemen?' Bertje steekt zijn vinger op: 'De water-tor...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Steelpannetje (7.78/10)
Een man loopt op een verlaten strand en besluit om een duik te nemen. Hij trekt zijn kleren uit en duikt spiernaakt de zee in. Als hij er na verloop van tijd uit wil komen ziet hij een vrouw bij zijn ...Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
