Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
John is bored
John is een Amerikaans jongentje dat in Belgiƫ is komen wonen omdat zijn ouders hier werk aangeboden kregen. Wanneer John in de klas zit kan hij er niet veel van verstaan en zit hij er wat sipjes bij.De juffrouw schrijft een som op het bord en zegt tegen John: John, aan bord!"
Waarop John antwoordt:"I'm bored too miss!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Krokodillen Jacht (8.04/10)
Bij een rondtocht in Zuid Afrika bezoekt de Paus het binnenland om een paar dagen tot rust te komen. Zijn Pausmobiel rijdt op weg langs een rivier als er plotseling een enorm gekrakeel ontstaat ergens...Mop verder lezen (Je hebt 11% gelezen)
Hollandse recyclage (7.54/10)
Er zit een Hollander in het restaurant te eten. Hij eet een croisantje. Komt er een Marokkaans kereltje aangelopen die asociaal op zijn kauwgom zit te kauwen. Hij neemt plaats naast de Hollander.Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
De Chinees en de Nikkel (6.33/10)
Je weet dat een Chinees de R niet kan uitspreken. Ze maken er een L van. Er komt een Chinees een bar binnen. De barkeeper is een neger.De Chinees: He Nikkel, geef mij eens snel een biel.
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
