Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
keep quiet
Een Engelsman wil een dagje komen genieten op het vlaamse platteland.Hij is rustig aan het rijden langs een binnenweg als hij plots ziet dat deze doodloopt op een boerenhofstee.
Op dat boerenhof aangekomen begint die daar voor- en achteruit te manouvreren en rijdt daarbij een hele hoop van dat boerke zijn kippen dood.
Dat boerke stond dat natuurlijk af te schieten en vliegt er als de bliksem naartoe en begint daar van zijn oren te maken en te roepen tegen dienen engelsman dat het niet mooi meer is.
Doodkalm stapt dienen engelsman uit zijn auto en zegt tegen da boerke : "keep quiet, keep quiet."
Waarop dat boerke zegt :" keep quiet, keep quiet, milledjuu, 20 kippen kwait!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Opblaaspop (6.77/10)
Er komt een man in een seksshop om een opblaaspop te kopen, de verkoper vraagt of hij een blonde, zwarte of bruine wil.De man wil een blonde.
De verkoper vraagt ook of hij ene wil met...
Mop verder lezen (Je hebt 44% gelezen)
Boerenjongens (6.01/10)
Twee boerenjongens uit Twente staan samen op de akker."Wêje nog," zegt de ene boer, "dâ we vorige week noar Amsterdam zijn 'weest voor die boer'ntentoonstelling?"
...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
De Irakese spits (7.17/10)
Een scout van voetbalclub Antwerp vertelt de trainer dat hij een fantastische jonge Irakese spits aan het werk heeft gezien in Bagdad. De trainer stapt onmiddellijk op het vliegtuig om een wedstrijd t...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)