Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De IQ test van een blondje
presentator:,,Nou, welkom bij de dommen blondjes test!We gaan vandaag beginnen met:.....Debby!"presentator:,,Welkom Debby, hoe gaat het?"
Debby:,,Ja, het gaat ge-wel-dig!"
presentator:,,Kunnen we beginnen?"
Debby:,,Ja kom maar mee naar de kleedkamer!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Aan de overkant (6.15/10)
Een dame maakt in haar uppie een boswandeling. Ze nadert een rivier en vraagt zich af hoe aan de overzijde te komen. Toevallig (en gelukkigerwijs) ziet ze aan de overkant een blonde dame lopen. Het an...Mop verder lezen (Je hebt 38% gelezen)
Blondje bij de kapper (7.04/10)
Er komt een dom blondje bij de kapper, 'Maak er maar iets moois van, maar de koptelefoon blijft op', zegt ze.'Ach', denkt de kapper, 'de klant is koning, ik zie wel hoe het lukt'.
De ...
Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
In de verloskamer (6.89/10)
Een blondje ligt op de verlostafel en het hoofdje van haar baby komt er uit. Warempel, het is zwart! De verpleegster vraagt: "Deed u het met een zwarte?" "Ja zei de blondine, maar eenma...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
