Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De IQ test van een blondje
presentator:,,Nou, welkom bij de dommen blondjes test!We gaan vandaag beginnen met:.....Debby!"presentator:,,Welkom Debby, hoe gaat het?"
Debby:,,Ja, het gaat ge-wel-dig!"
presentator:,,Kunnen we beginnen?"
Debby:,,Ja kom maar mee naar de kleedkamer!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een gelovig blondje (7.59/10)
Een blondje,Peggy genaamd, zit diep in de miserie. Haar zaak is failliet gegaan en ze is in serieuze financiele moeilijkheden. Ze is zo wanhopig dat ze besluit om God om hulp te vragen. Ze begint te b...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Kijk daar zie, de zon... (6.83/10)
Twee mannen lopen 's nachts rond in Hasselt en ze zijn straal bezopen..De ene man kijkt naar boven en zegt: "Kijk daar zie, de zon."
De andere zegt: "Ma nee jongske, da...
Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Het goedkope hondje (7.42/10)
Een dom blondje koopt op de markt een hondje voor nen halven euro. Niks teveel zou je zeggen, maar thuis gekomen zet ze het hondje in de woonkamer op de grond en bekijkt het nog eens goed. Ze merkt da...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
