Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Terugkomen
De harde stem van de politiecommandant klinkt over de politieradio: "Ik vroeg aan 1 auto om dat naakte meisje op de Oranjestraat op te halen, willen de andere 40 auto's terugkeren alstublieft!"Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Een nieuwe job (7.43/10)
Harry, een prille veertiger maar helaas het ongelukkige slachtoffer van het zoveelste massa-faillissement in België, zit intussen al 7 maanden zonder werk. Op een dag komt hij thuis en roept: "Sc...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Dronken... (7.4/10)
Een man loopt een cafe bovenop een wolkenkrabber binnen, bestelt een biertje en gaat zitten. Naast hem zit een man die opstaat, in het raam gaat staan en eruit springt. Even later komt hij gewoon weer...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Wij zijn bij de brandweer (6.61/10)
Een brandweerman is aan de wagen aan het werken als hij een klein meisje opmerkt voor het huis ernaast. Het meisje zit in een rood autootje met een laddertje op het dak. Ze draagt een helm en heeft ee...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
