Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
het verschil tussen een vogel
Ken je het verschil tussen een vogel en een vlieg?Wel. een vogel kan wel vliegen, maar een vlieg kan niet....... fluiten.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De kip en het paard (7.03/10)
De kip en het paard staan samen in de wei, op een dag komt de kip langs een gracht en hoort het paard om hulp roepen. De kip springt in zijn mercedes en trekt het paard uit de gracht. De dag erop va...Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Koen, Tom en de beer (6.94/10)
Koen en Tom zijn aan het rondtrekken als ze plotseling achterna worden gezeten door een wilde beer. Ze vluchten snel een boom in en wachten angstig af op de dingen die komen gaan. Als de beer ook blij...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Gevonden! (6.84/10)
Een vrouw belt in paniek naar de dokter:Vrouw: Dokter u moet vlug langskomen, ons kind heeft een condoom ingeslikt!
Dokter: Ok, niks doen, ik kom direct!
De dokter is nog maar ha...
Mop verder lezen (Je hebt 58% gelezen)
