Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
zeeziek
Weet jij wat een hollander doet om niet zeeziek te worden?Hij steekt een euro in zijn mond, en het moet al serieus stormen voor hij die uitspuugt.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
marokkaan in wapenwinkel (6.48/10)
Een marokkaan gaat naar een wapenwinkel in 't centrum van Antwerpen. De uitbater is een typische Antwerpenaar, met het eveneens typische 'platte accent'. De marokkaan vraagt: "seg meneer, edde go...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Slimme Chinees (6.61/10)
Op een feest danst een Chinees met een meisje.Op een gegeven moment zegt de Chinees tegen het meisje: "Jij hebt een wit slipje aan."
"Dat klopt", zegt het meisje, ...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Gevecht met de alligator (7.96/10)
Een Texaanse multimiljonair wordt 50 jaar en hij besluit een heel groot feest te geven en nodigt de hele buurt uit in zijn luxe achtertuin, met zwembad en al. Ook Leroy, de enige neger in de buurt, wo...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
