Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Weg met de fiets
Er wordt een koppel wakker en ze zeggen: "Weet je wat ik vannacht gedroomd heb?""Nee", zegt de man.
"Ik was met mijn fiets gaan rijden door een prachtige natuur, mooi weer, allemaal bloemen enz. En wat heb jij gedroomd?", vraagt de vrouw.
"Ik heb gedroomd dat ik de hele nacht lag te NEUKEN, NEUKEN en maar te NEUKEN!"
"Het was toch met mij hé?", vraagt de vrouw.
"Nee", zegt de man. "Jij was met je fiets gaan rijden!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik wil een man! (7.46/10)
Op een avond hoort jantje lawaai in de slaapkamer van zijn zus. Hij sluipt naar haar slaapkamerdeur en piept door het sleutelgat. Hij ziet zijn zus allerlei bewegingen maken onder de deken al roepend:...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
New Age geneeskunde (7.86/10)
Een vrouw blijft maar kampen met chronische hoofdpijn, nadat ze bijna alles heeft geprobeerd. Uiteindelijk beslist ze om een nieuw soort alternatieve geneeskunde toe te passen, en gaat ze naar een bek...Mop verder lezen (Je hebt 8% gelezen)
3 maal eerder getrouwd (6.73/10)
50 Jaar was ze nu. ‘Sara’ zogezegd. En blij! Want ze had een vreugdevolle en betekenisvolle dag achter de rug: een heuse huwelijksplechtigheid met een dot van een receptie. Getrouwd was ze nu. Getrouw...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)