Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Slecht restaurant
Een gast in een restaurant roept woedend uit: "Ober, wat u me daar gebracht hebt, is toch zeker geen biefstuk? Het lijkt meer op een schoenzool! Brengt u hem maar terug bij de kok met het advies dat hij hem voor mijn part in zijn kont stopt."Even later komt de ober terug met de mededeling: "Dat gaat helaas niet meneer, hij heeft er al drie biefstukken en een halve haan in zitten."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Oog transplantatie (6.24/10)
Een man in Amsterdam die al jaren aan glazen oog heeft wil graag weer met beide ogen kunnen zien. Op een gegeven moment leest hij in de Telegraaf een advertentie van een Chinese dokter die adverteert ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Ik heb AIDS! (6.34/10)
Een gast en vrouw hebben gedaan met neuken.Zitten ze beide op de rand van het bed. Begint de vrouw te giechelen: "Hihihi, moet ge nu eens iets weten? ik heb AIDS!!! Hahahaha"
...
Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
Blauw poeder (6.07/10)
Een man staat blauw poeder in zijn tuin uit te strooien.Zijn nieuwsgierige buurman snapt er niets van en komt vragen hoe dat zit.
"Nou, dat poeder is om de olifanten weg te houde...
Mop verder lezen (Je hebt 56% gelezen)
