Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Cowboy
Woedend stormt de cowboy de saloon binnen en schreeuwt: "Wie heeft mijn paard met groene verf beschilderd?"Grijzend staat Buffalo Harry op die 2 meter breed is. "Dat heb ik gedaan jochie, wat wou je zeggen?" De cowboy verbleekt en zegt plots beleefd: "Ach, alleen maar dat de eerste laag droog is, voor het geval dat u het dier nog wilt lakken."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Schoonheid is ook niet alles (7.76/10)
Een vrouw van 46 krijgt een hartaanval en ligt in het hospitaal.Terwijl ze op de operatietafel ligt, dichtbij de dood, krijgt ze een visioen.
Ze ziet God en vraagt: "is mij...
Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Te snel rijden (7.63/10)
Ik reed vandaag een beetje rond, en opeens stond er een agent met een lasergun. Ik reed maar een kleine 35 km/h te hard, maar natuurlijk moest ik stoppen. Of meneer agent mijn rij,- en kenteken bewijs...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Gesmost (6.3/10)
Een man is aan het 't eten en morst een klad mayonnaise op zijn hemd."Potverdorie", zegt hij, "ik zie er uit als een varken."
"Ja, zegt zijn vrouw, en gesmost h...
Mop verder lezen (Je hebt 88% gelezen)
