Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Gierig
Een Hollander is zo gierig, dat hij zelfs spaarzaam met zijn woorden is.Als hij 's morgens "Ontbijt!" zegt, legt zijn vrouw ook meteen de krant, de post, zijn jas en zijn autosleutels klaar.
Op een ochtend zegt hij: "Ziek!"
Zijn vrouw verdwijnt in allerijl. Na een uur is ze terug.
"Waar geweest?" vraagt de zieke.
Antwoordt de vrouw: "Dokter gewaarschuwd, overlijdensadvertentie opgegeven, kist uitgezocht, grafsteen besteld."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het donker kindje (7.74/10)
Een nederlander woont in afrika met zijn eveneens blanke echtgenote. Deze is hoogzwanger wanneer hij naar het moederbedrijf in Nederland afreist. Tijdens zijn afwezigheid bevalt zijn vrouwtje van een ...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Mit zwei handen trinken (6.98/10)
Ludo loopt laatst langs het kanaal en ziet een man met z'n hand water uithet kanaal slurpen.
Dus Ludo roept: “Stop! Dat moet je niet doen. Dat water is hartstikke
smerig!!”
...
Mop verder lezen (Je hebt 68% gelezen)
Smakelijk eten (6.88/10)
Een Belg, Amerikaan en een Hollander werken op een wolkenkrabber, en gaan aan de rand zitten lunchen. De Amerikaan zegt: "Bah, alweer hamburger. Als dat morgen weer zo is, spring ik naar beneden....Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
