Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zatte Baziel
Baziel liep zo zat als een kanon door de nacht.Hij strompelde van lantaarnpaal tot lantaarnpaal.
Aan een late voorbijganger vroeg hij: "Menere, zoe je e ki kunnen tellen hoeveel buulen da'k ip m'n voorhoofd hèn?"
"Drie" antwoordde de voorbijganger.
"'t Is goed" zei Baziel, "nog twee lanteirens en 'k zien thuus."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Materiaal (7.34/10)
Een man vindt dat de prijs van whiskey veel te duur is en besluit om het zelf maar te gaan maken. Dus zo gezegd zo gedaan; hij koopt het materiaal ervoor. Die avond wordt er aan de deur geklopt en ja ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Pilsje bewaken (6.69/10)
Een man moet in de druk café even naar de WC. Om te voorkomen dat zijn zojuist getapte pilsje wordt opgedronken, zet hij er een briefje bij. Op het briefje staat: 'Ik heb erin gespuugd.' Als de man te...Mop verder lezen (Je hebt 52% gelezen)
Ik heb AIDS! (6.34/10)
Een gast en vrouw hebben gedaan met neuken.Zitten ze beide op de rand van het bed. Begint de vrouw te giechelen: "Hihihi, moet ge nu eens iets weten? ik heb AIDS!!! Hahahaha"
...
Mop verder lezen (Je hebt 69% gelezen)
