Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Lievelingsdieren van de vrouw
Wat zijn de vier lievelingsdieren van de vrouw?Niemand die het weet?
Nen tijger in bed! Ne jaguar in de garage!! Een nerts in de kleerkast! ! ! En nen ezel dieje da allemaal betaalt!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Trapladdertje (6.46/10)
Een man komt thuis van zijn werk en ziet zijn vrouw in de keuken op een trapladdertje staan.Ze is het plafond aan het verven,maar ze knoeit verschrikkelijk veel verf op de grond !
De ma...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
Pasmoi'tjes? (6.11/10)
Een Nederlander, een Engelsman en een Belg gaan jagen;Na het verloop van de eerste dag zegt de Engelsman: "Ik heb vandaag 2 olifanten, 4 giraffen en 5 apen buitgemaakt."
De B...
Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De 80-jarige moeder (6.77/10)
Door gebruik te maken van allerlei nieuwe technieken, slaagde een 80-jarige vrouw er alsnog in haar kinderwens in vervulling te doen gaan. Ze was nog maar enkele dagen terug van het ziekenhuis toen ee...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
