Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
School & maffia
Weet jij het verschil tussen de school en de maffia?De maffia is georganiseerd.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Slimme ademtest (6.34/10)
Er was eens een man en hij moest stoppen voor de politie. De man draait zijn raampje open terwijl hij naar de radio zit te luisteren. De man zegt tegen de agent: "Het is bijna niet te geloven he....Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Psychiaters onder elkaar (6.31/10)
Een groep van psychiaters woonde een conventie bij. Vier van hen beslisten deze conventie vroegtijdig te verlaten en liepen buiten. Eén zei tegen de andere drie: "Mensen komen altijd naar ons met...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Agenten op pad (7.73/10)
2 Belgische agenten lopen op vrijdagavond door het bos. Ze denken er al aan dat ze straks een pintje gaan drinken, en dat ze een mooi weekend voor de boeg hebben. Maar dan zien ze een man aan een boom...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
