Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Een skelet
Wat is een skelet?Een stripper die te ver gegaan is.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nieuwe chauffeur (6.07/10)
Koen had net zijn rijbewijs gehaald. Om dat te vieren loopt heel de familie naar de oprit om in de auto te stappen en een eerste ritje te maken met de nieuwbakken chauffeur. De vader kruipt direct op...Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
Dronken te biecht (6.27/10)
En half dronken man komt toegestroomd in de kerk en gaat in een biechtkamer. Enkele minuten later komt de pastoor bij hem zitten en wacht... maar hij krijgt geen antwoord. De pastoor klopt even maar n...Mop verder lezen (Je hebt 51% gelezen)
Oudjes op de baan (8/10)
Een vrouw van ongeveer 75 jaar rijdt met haar splinternieuwe Ferrari op de E40 tegen ongeveer 35 km/u. Een GTI van de rijkswacht merkt dit op en zet de moeizame achtervolging in. De Ferrari wordt tege...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
