Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mijn vrouw heeft me verlaten
Mijn vrouw heeft me verlaten....Nadat onze laatste kleine geboren was, zei ze dat we ons uitgaven moesten controleren, en ik ben noodgedwongen gestoppen met drinken
Ik was geen grote drinker, misschien een halve bak op een heel weekend, maar bon, ik ben ermee gestopt.
Maar onlangs, toen zei thuis kwam van te winkelene en ik de rekeningetjes te zien kreeg, zat er daar eentje bij van 45 Euro voor make up. "Ik zal wel stoppen met bier te drinken, maar jij blijft hier vrolijk geld uitgeven!"
Ze zei: "Ik koop die make up om er mooi uit te zien voor jou."
"Verdomme, daar had ik het bier toch voor!"
Ik denk niet dat ze nog terug komt...
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Leugenaar op café (6.67/10)
Er zitten twee mannen in een cafe.Zeg de een tegen de ander: Ik vloek nooit, ik wed nooit en in drink nooit.
Zegt de ander: Daar geloof ik nu eens geen reet van.
Zegt de een: W...
Mop verder lezen (Je hebt 79% gelezen)
Verbetering examens (7.46/10)
Hierbij de resultaten van de verbetering van de 'diagonale' examens (diocesane). De volgende pareltjes werden er uitgepikt. Geen enkel van de antwoorden zijn verzonnen!NEDERLANDS (1 tso):
Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
High tech (6.4/10)
Een amerikaans zakenman komt op het vliegveld. Hij ziet een klein japannertje tussen 2 koffers staan, pratend tegen zijn horloge. De amerikaan, die gebrand is op nieuwe snufjes gaat naar de japanner o...Mop verder lezen (Je hebt 40% gelezen)
