Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
auto gestolen
Er komt een dom blondje in de woonkamer en roept:"Joris, Joris, onze auto is gestolen!"
"Watte?", reageert de man wild: "Mijn auto? Die rooie?"
"Jajajajaja, onze rode auto...", zegt dat domme blondje: "maar ik heb het nummerplaat opgeschreven!"
AQX - 368
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Huilend terug (6.32/10)
Er zitten 3 vrouwen op een onbewoond eiland.Op een dag komt er een fles aangespoeld met een briefje in, daarop staat dat je drie wensen mag doen.
Zegt de slimme vrouw: "Ieder een w...
Mop verder lezen (Je hebt 31% gelezen)
Ademtest (8.01/10)
Een zwaantje staat op uitkijk en ziet een Porsche passeren tegen 200/uur. Hij der achteraan en na een tijdje haalt hij de wagen in en doet hem stoppen. Blijkt de bestuurder een blondje te zijn...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
Eerder naar huis (7.6/10)
Drie vrouwen werken op hetzelfde kantoor. Op een dag komen ze erachter dat hun bazin ineens eerder naar huis gaat dan normaal. Dit gaat zo een week door, en op een gegeven moment besluiten de drie...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
