Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vieze mannekes club
Een man wil bij de vieze mannekes club horen.Daarvoor moet hij iets vies doen natuurlijk.
Hij komt op dit besluit: hij veegt zijn achterwerk af met WC papier en stuurt dat per brief op naar de club.
De volgende dag al krijgt hij dit bericht terug: "Sorry manneke, ge zijt ni toegelaten in de club want wij vege ons gat ni af!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Het arme jongetje (7.99/10)
Een heel arm jongetje wil graag een nieuwe fiets voor Sinterklaas maar zijn gescheiden moeder kan die niet betalen. Moeder stelt voor om een brief aan Sinterklaas te schrijven waarin hij desnoods om g...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Leuke buren als compensatie (6.89/10)
Op de zesde dag sprak God tot de aartsengel Gabriël: "Vandaag ga ik een land creëren, genaamd Vlaanderen. Het zal een land zijn van buitengewone natuurlijke schoonheid, met grote bossen, vol met ...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Vallen (7.25/10)
Twee vriendinnen zijn aan het babbelen.Zegt de eerste: "Ik denk dat mijn man mij niet meer graag ziet."
"Nou zeg, je bent zeker aan het overdrijven? Heb jij daar een bewi...
Mop verder lezen (Je hebt 41% gelezen)
