Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Neger
Hoe pas je op een kindje van een neger?Maak de lippen nat en plak hem tegen het raam.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hij rijdt op z'n fiets! (6.68/10)
In het vroegere Kongo had een westvlaming een bedrijf. Met het vele werk kon hij niet anders dan enkele negers te werk te stellen. Maar die negers verstonden niets van wat hij hen oplegde, dus vroeg h...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
100 Frank op de Bank (7.37/10)
In een grensdorpje komt een Nederlander de bank binnen en vraagt aan de bediende: "Ik wil graag honderd frank lenen." De bankbediende is verbaasd en zegt: "Voor zulke kleine bedragen we...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
