Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nattigheid
Waarom is sperma vloeibaar?Het zou er anders nogal wat stuiven.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Sex op Mars (7.91/10)
Marc en Maureen waren op Mars aangekomen na genoeg airmiles te hebben gespaard. Ze spraken met een echtpaar van Mars over van alles en nog wat. Marc vroeg of er op Mars een effectenbeurs was, of ze ...Mop verder lezen (Je hebt 9% gelezen)
Ventilerende neger (7.97/10)
Dit verhaal gaat over een vrouw die er nooit in slaagt klaar te komen wanneer ze met haar man de liefde bedrijft. Op een dag zegt ze hem : "Schat, deze nacht heb ik een ongelooflijke droom gehad....Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
Hoofdpijn (8.01/10)
Na jarenlang door geweldige hoofdpijnen te zijn geteisterd, ging Piet eindelijk naar een dokter. Na een langdurig onderzoek zei de dokter: "Ik heb goed nieuws en slecht nieuws. Het goede nieuws i...Mop verder lezen (Je hebt 7% gelezen)
