Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Magische kikker
Er was eens een magische kikker en hij leefde in een bos. Het bos was zo groot dat hij nog nooit een ander dier had gezien. Het toeval is dat hij juist vandaag twee dieren tegen komt. Het was een konijn die achterna gezeten wordt door een beer. De kikker is zo verbaasd dat hij STOP!!! roept. Wonderbaarlijk stoppen ze. De kikker zegt: "Omdat jullie de eerste dieren zijn die ik ooit ben tegengekomen mogen jullie alle twee drie wensen doen."De beer wenst dat alle beren vrouwtjes worden behalve hijzelf. En dat komt uit. Het konijn wenst een motorhelm. De beer denkt: wat moet hij met een moterhelm?
De beer wenst nu dat alle beren in Europa vrouwtjes worden behalve hijzelf. Het konijn wenst nu een motorfiets. Hij gaat er op zitten,doet zijn helm op en start de motor. De beer denkt: waarom wenst hij niet gewoon geld. De beer wenst dat alle beren vrouwtjes worden behalve hijzelf.
Het konijn wenst nu: "Ik wens dat de beer hiernaast mij homo wordt en hij rijdt hard weg!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Klassieke muziek is wel zwaar (6.93/10)
Mijnheer Janssen vindt zijn gebrekkige kennis van klassieke muziek een behoorlijk gemis. Hij besluit, in een desperate poging om iets van zijn culturele achterstand in te lopen, naar een uitvoering va...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
Erectie! (6.36/10)
"Mevrouw Borst zit in de Tweede Kamer te vergaderen. Roept ze ineens heel hard: "ERECTIE!"Zegt de voorzitter: "Eh... mevrouw, u bedoelt zeker CORRECTIE."
&quo...
Mop verder lezen (Je hebt 71% gelezen)
Wat gebeurde er toen? (7.91/10)
Op een vrije woensdag ziet Jantje de wagen van papa passeren, richting "het grote bos". Nieuwsgierig als hij is, volgt hij den auto en ziet dat zijne papa aan het stuur zit en tante Marieke ...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
