Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zeg eens iets positiefs...
Een koppel maakt zich klaar om te gaan slapen. De vrouw staat voor haar grote spiegel, en ze zegt: "Schatje, in de spiegel zie ik een oude vrouw. Mijn gezicht is vol rimpels, ik krijg al wat snor, mijn borsten hangen af, en mijn billen zijn uitgerokken. Ik heb dikke benen, en vetkwabben op mijn armen. Zeg eens iets positiefs over mij, dan voel ik mij beter."Hij denkt hard na, en dan zegt hij: "Ge hebt toch nog goei ogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De 3e Affaire (7.59/10)
Een aflegger in het mortuarium was 's avonds laat aan het werk. Zijn taak was het de doden vóór ze werden begraven of gecremeerd te onderzoeken. Toen hij het lichaam van meneer Schwartz onderzocht, de...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
Meneer Meyer is overleden (7.13/10)
Een dokter heeft gedaan met z'n werk en verlaat het ziekenhuis en terwijl hij door de gang loopt ziet hij een verpleegstertje huilen. Hij gaat er naar toe en vraagt waarom ze zo triest is, en antwoord...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Verliefd op m'n paard (6.91/10)
"Ik ben verliefd op mijn paard", sprak de nerveuze man tegen de psychiater."Dat is toch niet iets om u zorgen over te maken?" sprak de arts.
"Veel mensen zijn...
Mop verder lezen (Je hebt 32% gelezen)
