Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zeg eens iets positiefs...
Een koppel maakt zich klaar om te gaan slapen. De vrouw staat voor haar grote spiegel, en ze zegt: "Schatje, in de spiegel zie ik een oude vrouw. Mijn gezicht is vol rimpels, ik krijg al wat snor, mijn borsten hangen af, en mijn billen zijn uitgerokken. Ik heb dikke benen, en vetkwabben op mijn armen. Zeg eens iets positiefs over mij, dan voel ik mij beter."Hij denkt hard na, en dan zegt hij: "Ge hebt toch nog goei ogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Mannen... (6.3/10)
Mannen zijn als... koffie.De beste zijn rijk, heet, en ze kunnen je de hele nacht wakker houden.
Mannen zijn als... popcorn.
Je kan er moeilijk afblijven, maar je hebt er...
Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
De 1e Affaire (7.16/10)
Een getrouwde man heeft een verhouding met zijn secretaresse. Op een dag konden ze geen weerstand meer bieden aan hun verlangens en ze reden naar haar huis en bedreven de hele middag gepassioneerd...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De hoopvolle hoerenloper (6.38/10)
Er loopt een man met een chagrijnig hoofd over de Wallen. Een van de meiden tikt op het raam en belooft dat ze in `no-time` een gelukzalige glimlach op zijn gezicht weet te toveren. "Ach, wat,&q...Mop verder lezen (Je hebt 43% gelezen)
