Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Zeg eens iets positiefs...
Een koppel maakt zich klaar om te gaan slapen. De vrouw staat voor haar grote spiegel, en ze zegt: "Schatje, in de spiegel zie ik een oude vrouw. Mijn gezicht is vol rimpels, ik krijg al wat snor, mijn borsten hangen af, en mijn billen zijn uitgerokken. Ik heb dikke benen, en vetkwabben op mijn armen. Zeg eens iets positiefs over mij, dan voel ik mij beter."Hij denkt hard na, en dan zegt hij: "Ge hebt toch nog goei ogen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ontwakend uit de coma (8.01/10)
Een man ligt al een tijdje in coma en zijn vrouw wijkt geen minuut van zijn ziekbed. Op een dag komt de man bij bewustzijn en wenkt zijn vrouw meteend ichterbij. Hij fluistert haar in het oor: "I...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Trees, pak je koffers! (6.55/10)
Een man komt heel enthousiast thuis: "Trees, pak je koffers, pak je koffers!""Wat is er dan?" vraagt zijn vrouw.
"Ik heb veertig miljoen gewonnen bij de Lotto...
Mop verder lezen (Je hebt 49% gelezen)
Wat is uw probleem dan? (6.54/10)
Een man komt bij de dokter en de dokter vraagt aan de patiënt wat zijn probleem is.De man antwoordt: "Ik ben getrouwd met een oerlelijke vrouw gewoon voor het geld."
De dokt...
Mop verder lezen (Je hebt 60% gelezen)
