Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Vroeger en nu
3 Bejaarde vrouwen zitten bij een tas koffie gezellig te kletsen. Zegt de eerste bejaarde: "Op gebied van communicatie is er toch veel veranderd. Vroeger was alles schrijven en posten. En nu heb je sms en e-mail."Zegt de tweede bejaarde: "En op gebied van vervoer dan. Vroeger waren we dagen, soms weken onderweg om ergens te komen. En nu een paar uurtjes vliegen en je zit aan de andere kant van de wereld."
Zegt de derde bejaarde: "En op gebied van geneeskunde dan. Vroeger moesten we ons altijd volledig uitkleden. En nu hoeven we alleen nog maar ons tong uit te steken."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Mannen (7.6/10)
- Vrijwel al het naakt op TV is vrouwelijk- Als je vijf dagen weg gaat, hoef je maar één koffer mee te nemen
- De rij voor het toilet is altijd minstens 80% korter
- Je krijgt...
Mop verder lezen (Je hebt 6% gelezen)
Bij de Fortis (7.9/10)
Ne gast komt bij de Fortis binnen en gaat naar het eerste loket:"Ik wil een kutrekening openen bij dees kutbank... "
"Pardon? " zegt de dame...
"Zeddegij...
Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Restaurant Grand Chic (7.7/10)
Een man moet dringend naar het toilet in een chic restaurant. Helaas zijn alle deuren bezet. De maitre d'hotel, een begrijpend man, stelt daarom voor om de damestoiletten te gebruiken. Maar, zegt hij,...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
