Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Tarzan en het wasmachine
Omdat Tarzan nog nooit een vrouw van kort bij gezien heeft, is Jane verplicht hem een beetje uitleg te geven over het seksuele gebeuren:"Kijk, Tarzan, wat jij tussen je benen hebt kan je vergelijken met de vuile was, en wat ik tussen mijn benen heb kan je vergelijken met een wasmachine. Dus jij steekt je vuile was in mijn wasmachine, en dan schrob je hem goed proper."
Nadat Tarzan vijf avonden achter elkaar meerdere malen zijne vuile was heeft proper gemaakt, zegt Jane: "Luister, Tarzan, het is niet goed voor je vuile was en de wasmachine om constant de was te doen. Een paar keren per week is ruim voldoende."
Maar na een maand vraagt Jane: "Tarzan, hoe komt het dat je de wasmachine nu al een maand niet meer gebruikt hebt?"
Waarop Tarzan antwoordt: "Tarzan nu geleerd met hand wassen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Permanente erectie (7.4/10)
Een man stapt een farmacie binnen en vroeg naar een mannelijke apotheker. De vrouw tegen wie hij sprak zij dat zijzelf apothekeres was en dat zij en haar zus eigenaar waren van de winkel, en er waren ...Mop verder lezen (Je hebt 18% gelezen)
Factureren (7.95/10)
Een koppel op weg huiswaarts na een vermoeiende vakantie besluit om wat uit te rusten in een hotelletje langs de weg. Ze vragen de receptionist om hen over vier uur weer te wekken. Bij het vertrek kri...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Gelukkige autopech (7.94/10)
Een man heeft autopech op een verlaten landwegje, en belt aan bij de enige boerderij in de buurt om hulp te vragen. De boer zegt dat hij kan blijven slapen, en de volgende ochtend rijdt hij wel even m...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
