Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Tarzan en het wasmachine
Omdat Tarzan nog nooit een vrouw van kort bij gezien heeft, is Jane verplicht hem een beetje uitleg te geven over het seksuele gebeuren:"Kijk, Tarzan, wat jij tussen je benen hebt kan je vergelijken met de vuile was, en wat ik tussen mijn benen heb kan je vergelijken met een wasmachine. Dus jij steekt je vuile was in mijn wasmachine, en dan schrob je hem goed proper."
Nadat Tarzan vijf avonden achter elkaar meerdere malen zijne vuile was heeft proper gemaakt, zegt Jane: "Luister, Tarzan, het is niet goed voor je vuile was en de wasmachine om constant de was te doen. Een paar keren per week is ruim voldoende."
Maar na een maand vraagt Jane: "Tarzan, hoe komt het dat je de wasmachine nu al een maand niet meer gebruikt hebt?"
Waarop Tarzan antwoordt: "Tarzan nu geleerd met hand wassen."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Ik ben gekomen! (7.24/10)
Een gast gaat naar zijn dokter (sexuoloog)... omdat hij niet meer "komt" "Dokter, ik kom niet meer!" De dokter onderzoekt hem en schrijft hem pilletjes voor: "Neem deze pillen...Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)
Bedgeheimen (7.13/10)
Een jongetje van een jaar of 7 komt onverwacht in de slaapkamer van zijn ouders binnen,ziet zijn papa op zijn mama liggen en vraagt:wat zijn jullie aan het doen? Antwoordt vader: we zijn u een broertj...Mop verder lezen (Je hebt 28% gelezen)
Opwindende dingen (7.66/10)
De meester vraagt in de klas of de kinderen voorbeelden kunnen geven van dingen die mensen opgewonden maken.Anneke steekt haar vinger op en zegt: "Koffie. "
De meeste...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)