Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Pasmoi'tjes?
Een Nederlander, een Engelsman en een Belg gaan jagen;Na het verloop van de eerste dag zegt de Engelsman: "Ik heb vandaag 2 olifanten, 4 giraffen en 5 apen buitgemaakt."
De Belg zegt: "Phoeh, ik heb wel 50 apen neergeschoten."
Waarop de Nederlander zegt: "Ik heb 100 pasmoi'tjes gevangen."
Zo gaat het nog een paar dagen door maar de Nederlander van alleen maar de mysteriueze 'Pasmoi'tjes.
Uiteindelijlk op de laatste dag willen de Belg en de Engelsman weten wat 'Pasmoi'tjes' zijn, dus stappen ze vol moed af op de Nederlander en vragen: "Wat zijn dat eigenlijk die 'pasmoi'tjes'?"
Zegt de Nederlander: "Wel dat zijn van die kleine mannetjes die uit de struiken gelopen komen en heel hard roepen: PAS MOI, PAS MOI!!!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zatte Baziel (7.1/10)
Baziel liep zo zat als een kanon door de nacht.Hij strompelde van lantaarnpaal tot lantaarnpaal.
Aan een late voorbijganger vroeg hij: "Menere, zoe je e ki kunnen tellen hoeveel ...
Mop verder lezen (Je hebt 50% gelezen)
Koud op de motor (6.54/10)
Twee mannen zitten op een motor. De ene heeft het koud, en vraagt wat hij daar aan kan doen. De andere motorrijder weet wel een oplossing: "Keer je jas om, dan zit je kraag wat hoger". De ma...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Gewone of goeie secretaresse (6.6/10)
Wat is het verschil tussen een gewone secretaresse en een goede secretaresse?Een gewone secretaresse zegt: "Goeiemorgen baas"
Een goede secretaresse zegt: "Het ...
Mop verder lezen (Je hebt 90% gelezen)