Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Jood en Pizza
Wat is het verschil tussen een jood en een pizza?Een pizza schreeuwt niet in de oven!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Hij rijdt op z'n fiets! (6.68/10)
In het vroegere Kongo had een westvlaming een bedrijf. Met het vele werk kon hij niet anders dan enkele negers te werk te stellen. Maar die negers verstonden niets van wat hij hen oplegde, dus vroeg h...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Marokkaans pak rammel (7.79/10)
Een kanjer van een Marokkaan, atletisch gespierd, bijna 2 meter groot, om en bij de 120 Kg, zit in zijn stamcafé al een tijdje aan de bar wanneer er plots een homofiel binnenkomt. De homo - vol bewond...Mop verder lezen (Je hebt 17% gelezen)
accidentje (7.13/10)
Een type met 25 pinten achter de kiezen bolt naar huis. Onderweg voelt hij een schok, schiet klaarwakker, trekt zijn auto recht en ziet in zijn achteruitkijkspiegel nog net een marokkaan de berm inkie...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
