Zoek een mop




Dagelijkse mop

Start de dag met een lach en schrijf je in op onze e-mop. Ontvang iedere dag om 8u de mop van de dag per mail.  

Goed nieuws

Een vrouw komt 's avonds laat thuis en zegt tegen haar man: "Ik heb goed nieuws en ik heb slecht nieuws".
"Vertel eerst het goede nieuws maar," zegt de man.
"De airbag werkt."
De man: ''Is dat goed nieuws?''



Om te stemmen moet je ingelogd zijn.

Nog een goeie mop lezen?

Dopey bij de paus (7.88/10)

De zeven dwergen gaan naar het Vaticaan en, aangezien ze een audiëntie hebben gevraagd en omdat ze DE zeven dwergen zijn, worden ze naar de paus gebracht. Dopey staat vooraan.
"Dopey, mijn...

Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)


Wilt u een bijbel?? (7.88/10)

Er is een man met een Bijbelwinkel, en die zoekt iemand om Bijbels huis aan huis te verkopen. Dus hij plakt een bord op de etalageruit: gezocht: huis aan huis bijbelverkoper.

Komt er e...

Mop verder lezen (Je hebt 16% gelezen)


Dat rijmt niet (6.09/10)

Een boerke en de burgemeester zitten in de wachtkamer van de dokter hun beurt af te wachten. De boer heeft een verkoudheid, terwijl de burgemeester wat darmprobleempjes lijkt te hebben.

...

Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)


Mop details

Categorie: Algemeen
Moppentapper: crazyian
Datum: 01-02-2019
Maal bekeken: 7548
Aantal stemmen: 63
Gemiddelde score: 5.49

15
3
6
0
6
3
6
10
3
11
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


(©) 2003 - 2026 - Website door Pandafish