Moppen top 10
1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
2. | Yoghurt | 8.05 |
3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
5. | Wat is politiek | 8.05 |
6. | De skivakantie | 8.05 |
7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
9. | Snelle diagnose | 8.03 |
10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Goed nieuws
Een vrouw komt 's avonds laat thuis en zegt tegen haar man: "Ik heb goed nieuws en ik heb slecht nieuws"."Vertel eerst het goede nieuws maar," zegt de man.
"De airbag werkt."
De man: ''Is dat goed nieuws?''
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De twee standbeelden (7.92/10)
Twee standbeelden, die een naakte man en een al even naakte vrouw voorstellen, staan tegenover elkaar in het park. Enkele honderden jaren nadat ze daar zijn neergezet in het park, daalt er een engel t...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Geheim (6.9/10)
Jantje gaat naar de speeltuin en komt Annemiekje tegen. Hij zegt:"Ik moet je iets laten zien, maar het is zo geheim dat het niet hier kan. Het moet bij mij thuis gebeuren."
...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Kort maar krachtig (7.77/10)
Een hoogleraar van een universitaire klas Creatief Schrijven gaf zijn studenten ooit de opdracht om een verhaal te schrijven waarin tenminste de volgende elementen voorkwamen:* Religie
...
Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)