Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Doe je dat thuis ook?
Er zat eens een zwerver in een vuilbak eten te zoeken.Een voorbijganger vraagt: "Doe jij dat thuis ook?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dehaene (6.12/10)
Ex Premier Dehaene is weer opnieuw op kiesronde nu voor het Europees Parlement,Hij moet weer eens een akte de presente geven in een of ander boerengat.
Z’n chauffeur rijdt hem d...
Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Altijd hetzelfde met de die (7.49/10)
Twee gasten zitten op café en diene éne zegt opeens: "Dat is nu altijd hetzelfde met die van ons: als ik `ns blijf plakken en ik kom een kot in de nacht thuis, dan mag ik nog zo stil zijn als ik ...Mop verder lezen (Je hebt 30% gelezen)
Vreemd gaan... (7.53/10)
Een vrouw ligt te vrijen met de beste vriend van haar man. Opeens gaat de telefoon, de vrouw heeft een kort gesprek. De vriend vraagt: "Wie was dat?" Zegt de vrouw: "Ach, dat was mijn m...Mop verder lezen (Je hebt 72% gelezen)
