Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Mannen vs. fruit
Wat is het verschil tussen mannen en fruit?Fruit wordt rijp.
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Dove boekhouder (7.92/10)
De peetvader van een maffiaclan kwam er achter dat zijn dove boekhouder 10 miljoen euro verduisterd had. Tevoren dacht hij dat een dove boekhouder een voordeel was, vermits die niet kon doorvertellen ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
De postbode zijn rondes (6.96/10)
Al twintig jaar lang komt de postbode tijdens zijn ronde bij de familie Peeters een kopje koffie drinken. Op een dag belt hij aan, maar er komt niemand opendoen. De buurman, die in de tuin aan het wer...Mop verder lezen (Je hebt 22% gelezen)
Tegen de tapkast plassen (6.27/10)
Een man komt een café binnen en bestelt een biertje. Na een paar biertjes gedronken te hebben, doet hij zijn gulp open en begint tegen de tapkast aan te plassen. De kroegbaas wordt boos en roept:Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
