Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Oeps
Na een lekkere beurt is ze zijn lul aan het strelen.''Wil je nog een keer?'' vraagt hij.
''Nee'', zegt ze ''ik ben hem aan 't bewonderen, ik had er vroeger ook zo één."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De kist (7.27/10)
henk is 56 jaar en heeft altijd de bloementjes buiten gezet. Niets was tegek. Eten, drank en lekkere wijven, dat was zijn motto. Hij wilde toch graag zijn leven verbeteren om in ieder geval wel in de ...Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
De Zaagbeweging (7.28/10)
Er zit een man boven op zijn huis, zijn dak te maken en wil de zaag hebben. Dus hij schreeuwt naar beneden en vraagt om de zaag. Maar de man beneden begrijpt hem niet, dus de man boven gebruikt gebare...Mop verder lezen (Je hebt 33% gelezen)
Potentie Pillen (7.89/10)
Een vrouw heeft een man die in bed niets klaarspeelt. Ze gaat naar de dokter en vraagt om een middeltje, waarna ze een pot pillen krijgt. "Elke avond één of twee pillen", zegt de dokter. De ...Mop verder lezen (Je hebt 27% gelezen)
