Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nine eleven
De vliegtuigen hebben zich in het WTC geboord.Een man die daar werkte had die dag vrijaf genomen voor een afspraak met zijn maitresse. In hun liefdesnestje weten ze niets van de ramp tot plots zijn GSM rinkelt. Het is zijn vrouw die dolblij is dat haar man nog leeft vermits hij de telefoon opneemt.
Zij vraagt hem: "Waar ben Je nu?"
Antwoordt de man: "Op mijn werk natuurlijk, waar anders?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Overdreven snelheid (6.49/10)
Een man rijdt met zijn wagen langs de autostrade zo'n 160 km per uur, ziet in zijn spiegel de blauwe zwaailichten van de rijkswacht maar geeft nog een duwtje bij tot zo'n 200 km per uur. Kilometers ve...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Weet je nog... (7.99/10)
Een vrouw wordt wakker en merkt dat haar man niet meer in bed ligt. Ze staat op en gaat naar beneden waar ze haar man in de keuken vindt. Hij zit daar als bevroren naar de muur te staren met tranen in...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
De onmenselijke kater (7.98/10)
Jurgen, een man van middelmatige leeftijd, werd op een dag wakker met een onmenselijke kater. Het eerste wat hij ziet is een glas met water naast zijn bed en enkele aspirientjes. Hij slikt die in, en ...Mop verder lezen (Je hebt 15% gelezen)
