Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nine eleven
De vliegtuigen hebben zich in het WTC geboord.Een man die daar werkte had die dag vrijaf genomen voor een afspraak met zijn maitresse. In hun liefdesnestje weten ze niets van de ramp tot plots zijn GSM rinkelt. Het is zijn vrouw die dolblij is dat haar man nog leeft vermits hij de telefoon opneemt.
Zij vraagt hem: "Waar ben Je nu?"
Antwoordt de man: "Op mijn werk natuurlijk, waar anders?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Supergeile Eva (7.29/10)
Adam en Eva vervelen zich dood in het aards paradijs. Eva wordt zo geil als tienduizend konijnen en wendt zich naar Adam. Doch Adam roept hoofdpijn in om toch maar niet te moeten sexen. Gefrustreerd m...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Waarom met mama getrouwd? (7.2/10)
'Papa, waarom ben je eigenlijk met mama getrouwd?'Waarop vader zich tot moeder wendt en haar toesnauwt:
'Zie je, zelfs je eigen kind snapt het niet!
...
Mop verder lezen (Je hebt 106% gelezen)
Genezende krachten (6.6/10)
Het is zaterdagavond en hele volksstammen aan kijkers zitten weer aan de buis gekluisterd. Dat is niet ongebruikelijk bij een optreden van het medium: het congrescentrum zit bomvol; de zaal had ook ti...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
