Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
3 meals a day
Doctor to his lady patient: "You look terribly weak and exhausted!Are you having your meals three times a day as I have advised?"
Lady replied: "Doctor, I thought you said three males a day."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
De paralympics (6.98/10)
Ik was laatst scheidsrechter bij de Paralympics op het onderdeel zwemmen. Op het eerste startblok staat een man met een been, op het tweede startblok een man met een arm. Op het derde startblok staat ...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
Artritis (7.76/10)
Een dronken man die vreselijk naar alcohol ruikt gaat in de metro naast een priester zitten. De man heeft een gevlekte das om, zijn gezicht zit vol vegen rode lippenstift en een half lege fles gin han...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
Pastoor op de fiets (6.94/10)
Twee pastoors zitten samen op een fiets. De een zit achterop de bagagedrager en de bestuurt de fiets, maar rijdt met losse handen.Ze worden aangehouden door een agent.
"Dag...
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
