Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Homodag
Wanneer vindt de nationale homo dag plaats?Vanachter in mei !!
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Effe masturberen (7.96/10)
Een Nederlander leest in een of ander erotisch tijdschrift dat je de daad kan verlengen door vooraf te masturberen. Hij besluit dezelfde avond na het werk de proef op de som te nemen, maar zit nog met...Mop verder lezen (Je hebt 14% gelezen)
Stoute opa! (6.22/10)
Marieke is bij haar grootvader op bezoek, want mama en oma zijn gaan shoppen. Plots zegt opa: "Marieke ik heb een fijn poppetje, als ge daar een kusje op geeft wordt die groter". Marieke kus...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Een leven redden (6.59/10)
Een hoertje staat te tippelen en steekt de weg over zonder te kijken. Ze wordt nog net op tijd vanonder een aanstormende bus weggerukt door een oude man en is hem hiervoor zeer dankbaar. "Duizend...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
