Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Letterlijke staat
Een man belde naar een dierenwinkel en zei: "Kunt U me tegen het einde van de week duizend kakkerlakken bezorgen?""Geen probleem, maar wat wilt ge in godsnaam doen met duizend kakkerlakken?" vroeg de handelaar.
"Wel", antwoordde de man, "ik verhuis vrijdag en in mijn huurcontract staat dat ik het huis in dezelfde staat moet achterlaten als die waarin ik het gevonden heb, vandaar!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Zetelen in de jury (6.81/10)
Een jongeman krijgt op een dag een briefje binnen waarin hij wordt gevraagd om te zetelen in de jury van een assisenproces. Natuurlijk wil hij zijn dagen niet verslijten in afzondering en vraagt aan a...Mop verder lezen (Je hebt 25% gelezen)
De domste zoon? (6.53/10)
Twee vaders zitten op een bank in het stadspark te klagen over hun zonen."Pff" zegt de eerste "mijne zoon is nog te dom om onder een koe te hangen, gisteren
gaat ...
Mop verder lezen (Je hebt 47% gelezen)
Waarvoor staat IKEA (6.38/10)
Wat betekent IKEA?Idioten Kopen Echt Alles...
Mop verder lezen (Je hebt 299% gelezen)
