Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Prikje voor het vreemdgaan
Een koppel komt in de hemel. Pertus zegt: voor elke keer dat jullie zijn vreemdgegaan krijgen jullie een prik. Het koppel stemt in...Na een paar prikjes vraagt de vrouw: 'Zo, ik ben klaar, maar waar is mijn man?
Waarop Petrus: 'Hij is zo terug, we hebben hem ineens onder de naaimachine gelegd.'
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nieuwe Ferrari (6.56/10)
Er is een man die een nieuwe ferrari heeft gekocht. Een mooie rode cabrio. Hij gaat hem halen en hij scheurt door de stad. Dan scheurt hij door de woonwijken, iedereen mag zijn auto zien. Daarna scheu...Mop verder lezen (Je hebt 10% gelezen)
Oudjes op de baan (8/10)
Een vrouw van ongeveer 75 jaar rijdt met haar splinternieuwe Ferrari op de E40 tegen ongeveer 35 km/u. Een GTI van de rijkswacht merkt dit op en zet de moeizame achtervolging in. De Ferrari wordt tege...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
De paralympics (6.98/10)
Ik was laatst scheidsrechter bij de Paralympics op het onderdeel zwemmen. Op het eerste startblok staat een man met een been, op het tweede startblok een man met een arm. Op het derde startblok staat ...Mop verder lezen (Je hebt 19% gelezen)
