Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
De geniepige geest
Peter gaat met zijn vrouw golfen. Zijn vrouw kan voor geen meter golfen, en (je raad het al) bij de eerste bal slaat ze hem meteen door een ruit heen. Snel rennen Peter en zijn vrouw naar het huis toe om sorry te zeggen. Achter het gebroken raam zit een man met een gebroken fles wijn. Snel zeggen Peter en zijn vrouw dat het hun spijt en dat ze wel voor de ruit zullen betalen, maar de man zegt: "Nee ik ben juist blij, want ik ben een geest en ik heb al jaren in die fles gevangen gezeten. Weet je wat? Jullie mogen een wens doen.Peter en zijn vrouw kijken elkaar aan en zeggen dan dat ze 1000 miljoen op de bank willen. De geest knipt met zijn vingers... Nu wil ik jullie iets vragen zegt hij dan. Ik heb al heel lang geen seks gehad dus mag ik even met je vrouw..... Peter en zijn vrouw zijn zo blij met hun geld dat ze het toestaan. Na de seks vraagt de geest aan de vrouw: "Hoe oud is jouw man eigenlijk?"
Zegt de vrouw: "Hij is 50."
"Zowo, en hij gelooft nog steeds in geesten !?"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Andere strategie (7.34/10)
Een vrouw is het zat dat haar man iedere avond dronken thuis komt en zegt tegen een vriend van hem dat zij wil scheiden. Hij weet haar ervan te overtuigen haar man nog één kans te geven.Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Grolsh slechter dan Heineken? (6.58/10)
Zit een man in een café en vraagt aan de ober voor 25 gulden Grolsch bier. De barkeeper tapt het bier en de man zuipt ze allemaal op. Na 5 minuten loopt de man uit het café en valt dronken neer op st...Mop verder lezen (Je hebt 21% gelezen)
Condooms (6.07/10)
Welke zouden nu de beste zijn?GB condooms, ik keer tevreden terug
Palm condooms, doet beestig deugd
Belgacom condooms, de betrouwbare oplossing
Interlabor condooms, wi...
Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
