Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Nederlandse vlag
Een Amerikaan vraagt aan een Nederlander wat dekleuren van de Nederlandse vlag betekenen. Nederlander: "Nou weet je, dat heeft alles te maken met de belastingen. Als we de rekening binnenkrijgen worden we ROOD van woede en als we dan het te betalen bedrag zien trekken we WIT weg om ons vervolgens BLAUW te betalen."
Amerikaan: "Nou, bij ons is dat ongeveer ook wel zo maar wij zien er nog sterretjes bij!"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Nooit hetzelfde glas... (7.36/10)
Een Belg, een Turk en een Marokkaan zitten op een avond in een kroeg een biertje te drinken, als plots de Turk zijn glas leegdrinkt, het omhoog werpt, een revolver tevoorschijn haalt en het glas aan s...Mop verder lezen (Je hebt 20% gelezen)
Hollander in een wapenwinkel (6.52/10)
Een Hollander gaat in België een wapenwinkel binnen en vraagt aan de verkoper: "hebben jullie vuurwapens?" Deze antwoord ondanks het feit dat de muur achter hem er vol van hangt: "Nee!&...Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
10 Joden (6.31/10)
Wat zijn 10 Joden in een roeiboot?- Nog lang niet uitgeroeid...
Mop verder lezen (Je hebt 263% gelezen)
