Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Granaat in kippenhok
Een Nederlander komt thuis uit dienst en laat aan zijn moeder zien wat hij daar allemaal geleerd heeft. Hij pakt zijn pistool en schiet zo zijn naam in het plafond. Hij gaat naar buiten, pakt een handgranaat, haalt de pin eruit en gooit hem zo in het kippenhok. Met een grote knal gaat de hele boel de lucht in."Prachtig jongen," zegt zijn moeder, "alleen jammer dat je vader het niet meer kan zien."
"Hoezo?" vraagt hij.
"Die was net de kippen aan het voeren."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Turks elftal gegijzeld (7.91/10)
Terwijl ik vanmorgen in mijn auto geduldig voor het stoplicht wachtte, kwam er een man met een oranje voetbalpetje naar mijn auto toegelopen. Hij klopte op mijn raam en wenkte mij dat hij me iets wild...Mop verder lezen (Je hebt 26% gelezen)
De Chinees en de Nikkel (6.33/10)
Je weet dat een Chinees de R niet kan uitspreken. Ze maken er een L van. Er komt een Chinees een bar binnen. De barkeeper is een neger.De Chinees: He Nikkel, geef mij eens snel een biel.
Mop verder lezen (Je hebt 29% gelezen)
Pintje bij een hoertje (6.68/10)
Een Hollander met 35 euro op zak wandelt over de rosse buurten in Antwerpen. Hij zit een lekkere hoer en denkt:" deze moet ik vandaag hebben". Hij loopt naar de hoer en zegt dat hij voor 35 ...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
