Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Terug naar huis
Een dom blondje zit op het vliegtuig naar huis na twee weken Club Med.Zegt ze plots : "Eindelijk weer samen!"
En haar buurman : "Kennen wij elkaar dan?"
En zij weer : "Neenee, ik had het tegen mijn knieƫn."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Blondje op het vliegtuig (7.95/10)
In een vliegtuig richting Montreal staat ineens een mooie blonde vrouw op en loopt van het economy-class gedeelte naar het business-class gedeelte en laat zich in zo'n comfortabele zetel vlijen.Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
Overspel bij een blondje (7.11/10)
Een blondje verdenkt haar vriend van overspel, en hoewel ze toch nog niet volledig zeker is, gaat ze toch maar alvast een pistool kopen. Wanneer ze plots onverwacht zijn appartement betreedt, ziet hij...Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
Toch een slim blondje (7.8/10)
Een blondje en een advocaat zitten in het vliegtuig. Het blondje is moe en wil wat slapen, maar de advocaat stelt haar voor een spelletje te spelen. Het blondje weigert en draait zich om om wat te sla...Mop verder lezen (Je hebt 12% gelezen)
