Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Terug naar huis
Een dom blondje zit op het vliegtuig naar huis na twee weken Club Med.Zegt ze plots : "Eindelijk weer samen!"
En haar buurman : "Kennen wij elkaar dan?"
En zij weer : "Neenee, ik had het tegen mijn knieƫn."
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
2 blondjes hebben ruzie (6.77/10)
2 blondjes zijn op hotel en hebben felle ruzie.Zegt de ene tegen de andere: "Ik sta morgen heel vroeg op en dan schrijf ik 'Ezel' op je deur."
Zegt de andere: "Pf...
Mop verder lezen (Je hebt 75% gelezen)
Het goedkope hondje (7.42/10)
Een dom blondje koopt op de markt een hondje voor nen halven euro. Niks teveel zou je zeggen, maar thuis gekomen zet ze het hondje in de woonkamer op de grond en bekijkt het nog eens goed. Ze merkt da...Mop verder lezen (Je hebt 23% gelezen)
Een slim blondje (6.9/10)
Een blondje loopt een bank in Amsterdam Centrum binnen en vraagt om een lening. Ze zegt dat ze voor 2 weken op zakenreis naar de Verenigde Staten moet en dat ze 10.000 gulden nodig heeft.Mop verder lezen (Je hebt 13% gelezen)
