Moppen top 10
| 1. | Ergste dag uit mijn leven | 8.05 |
| 2. | Yoghurt | 8.05 |
| 3. | Geel, rood, blauw mannetje | 8.05 |
| 4. | Jantje observeert Emma | 8.05 |
| 5. | Wat is politiek | 8.05 |
| 6. | De skivakantie | 8.05 |
| 7. | Krokodillen Jacht | 8.04 |
| 8. | Van wie is deze GSM | 8.04 |
| 9. | Snelle diagnose | 8.03 |
| 10. | Knecht en de laarzen | 8.03 |
Zoek een mop
Dagelijkse mop
Gestorven
"Heb je het gehoord? Onze chef is gestorven.""Ja en ik vraag me al de hele tijd af wie met hem gestorven is."
"Hoezo met hem?"
"Mjah, in het overlijdensbericht stond toch: 'Met hem stierf één van onze bekwaamste medewerkers.'"
Om te stemmen moet je ingelogd zijn.
Nog een goeie mop lezen?
Met kippen schieten (6.1/10)
Wetenschappers van de NASA ontwikkelden een kanon om op verkeersvliegtuigen te schieten met kippen. Op die manier konden zij testen in hoeverre de voorruiten van verkeersvliegtuigen, militaire vliegtu...Mop verder lezen (Je hebt 24% gelezen)
Trapladdertje (6.46/10)
Een man komt thuis van zijn werk en ziet zijn vrouw in de keuken op een trapladdertje staan.Ze is het plafond aan het verven,maar ze knoeit verschrikkelijk veel verf op de grond !
De ma...
Mop verder lezen (Je hebt 55% gelezen)
Wonder zwembad (6.67/10)
Een Belg, een Italiaan en een Nederlander gaan naar een zwembad.Bij het zwembad staat in grote letters: WONDER ZWEMBAD: VOOR JE VAN DE SPRINGPLANK SPRINGT ZEG JE IETS EN DAAR ZWEM JE DAN IN.
Mop verder lezen (Je hebt 34% gelezen)
